Onroerend Goed en Wonen: 06 december 2016 Werk aan het riool in drie kernen: Schagen, Sint Maartenszee en Tuitjenhorn
Bron: Gemeente Schagen -
Een nieuwe binnenkant voor het riool en nieuwe afvoerleidingen. Dat staat de
komende maanden te gebeuren in diverse straten in Schagen, Sint Maartenszee en
Tuitjenhorn. Het riool in deze straten krijgt een opknapbeurt. Dit is nodig
zodat ook in de toekomst het afvalwater en regenwater goed afgevoerd kan worden.
De firma Insituform start maandag 28 november 2016 met de werkzaamheden. De bedoeling is dat het werk voor het eind van het jaar klaar is.
Straat soms tijdelijk afgesloten
Het riool krijgt aan de binnenkant een kunststof kous, zodat deze weer jaren mee kan. Voordeel is dat de kous van binnenuit wordt aangebracht. Hierdoor hoeft de straat niet opengebroken te worden. Het kan wel gebeuren dat de straat enkele uren afgesloten is, omdat er grote vrachtwagens nodig zijn voor het aanbrengen van de kous. De gemeente informeert bewoners hierover per brief. Is de straat afgesloten, dan is er een omleidingsroute aangegeven.
Voor het vervangen van de afvoerleidingen moet er wel gegraven worden, maar alleen op de plek waar de afvoerleiding zit. Het kan gebeuren dat de straat daarbij enkele uren is afgesloten. De gemeente vraagt begrip voor de overlast die de werkzaamheden veroorzaken.
Reinigen en inspecteren
Voordat aan het riool gewerkt kan worden, moeten we eerst het riool inspecteren en reinigen. Dat gebeurt onder hoge druk, waardoor wij inwoners vragen op dat moment de toiletten gesloten te houden.
Vragen
Heeft u vragen of opmerkingen over de werkzaamheden? Dan kunt u contact opnemen met R. Spijker, telefoonnummer 06-52438471.
Overig nieuws van vandaag
- Mensen met afstand tot arbeidsmarkt versterking voor elk bedrijf - Nic Oud en WSP-NHN in Doe Maar Duurzaam (11 december 2016)
- Afrit Kornwerderzand 22 t/m 23 december 2016 afgesloten
- Hollands Kroon zoekt Buurtbemiddelaars
- Kunstkerk in Tuitjenhorn
- Belbus Noordkop: Aangepaste rijtijden tijdens feestdagen 2016
- Proeftuin Zwaagdijk en GreenPort NHN in Europees netwerk FERTINNOWA
- Werk aan het riool in drie kernen: Schagen, Sint Maartenszee en Tuitjenhorn
- Schoon Onderwijs Project GGD Hollands Noorden
- Start vernieuwd Texelvignet per 1 december 2016